POZOR! - Prosím, pre komunikáciu používajte zmysluplné a funkčné emailové adresy. Nepoužívajte adresy emailových kont z lokálnej intranetovej siete vo vašej firme, alebo nespoľahlivých serverov. Skoro nikdy nefungujú. Viackrát sa mi stalo, že som chcel odpovedať, ale email bol nedoručiteľný. Týmto sa ospravedlňujem všetkým, ktorým nebol môj email s odpoveďou doručený.

O MNE

Nepoznáte ma? Nevadí, môžem sa predstaviť. Mám rád programovanie všeobecne. Programujem v Exceli a VBA, študujem jazyk C# (c sharp), HTML, CSS, JavaScript, PHP a iné webové technológie. Takže som si mohol vytvoriť (v podstate zadarmo) aj tento jednoduchý web. Som amatérsky fotograf, čítam, občas cestujem..., skrátka moderný človek :).

SPOLUPRÁCA

Potrebujete pomoc, alebo iba radu? Kľudne mi napíšte, ak budem vedieť, poradím a pomôžem. Ale prosím, nie som profesionálny programátor, nerobím obrovské korporátne projekty :). Takže ma nežiadajte o veľké zákazky. Aj tak by vás to stálo veľa ;).

REFERENCIE MOJEJ PRÁCE

Počas svojej excelovskej praxe som vytvoril niekoľko aplikácií, ktoré sú úspešne používané. Prosím, pozrite si ukážky mojej práce.

ĎAKUJEM VÁM, PRIATELIA

Ďakujem vám všetkým, že ste strávili chvíľku na tomto webe. Čas investovaný do napísania týchto článkov tak nebol zbytočný. A ak vám pomohli moje tipy ušetriť množstvo práce a času, alebo iba vnukli dobrý nápad, dajte vedieť priateľom a kolegom, že taký web existuje. Kľudne ma aj pochváľte ;). Možno aj im v niečom pomôže a mne to pridá chuti do ďalšej práce.

ĎAKUJEM